Kniha návštěv

Datum: 13.11.2012

Vložil: Punťa

Titulek: Re: Škola

Ahoj Ekoune,
o té procházce víme, ale panička mě nepřihlásila, protože už je teď je brzy tma, a ona mě prý nebude honit někde na Bílý hoře ve tmě. Z toho důvodu jsem taky poslední dobou nechodil na hodiny poslušnosti, protože byly až od 17:45 a to už je tma jak v pytli. Panička se totiž o mě bojí, protože se v poslední době ztratilo několik švýcarských honičů, a jednoho mýho bráchu dokonce přejelo auto, což panička obrečela. Takže nevím, ale nejspíš půjdeme až na novoroční procházku, jestli teda nějaká bude. Tak se měj krásně a pozdravuj paničku.

Datum: 26.10.2012

Vložil: Punťa

Titulek: Re: Blahopřání

Čau Ekoune,
že ses taky konečně ozval:-) Gratuluju k úspěchu na zkouškách, jsi teda PAŠÁK! Já už na žádný další zkoušky asi nepůjdu, protože panička říká, že by jí úplně stačilo, kdybych se naučil poslouchat, a nezdrhal za vším co se kde šustne. Jenže když já to nevydržím. Na těch hodinách poslušnosti docela poslouchám, ale když jsme pak někde sami a já zmerčím stopu, tak je konec. Doma občas něco zaslechnu o elektrickým obojku, tak doufám, že je nenapadne mi ho dát pod stromeček:-( Doufám, že se uvidíme ve škole, nebo že nás někdy s paničkou přijedete navštívit.

Datum: 13.10.2012

Vložil: Mirek Horáček

Titulek: PZ

Milá Klárko,držím palce tobě i Ekounovi v zítřejším zkouškovém klání,,,,

Datum: 26.10.2012

Vložil: Klára

Titulek: Re: PZ

Moc děkuji za podporu. Bez Tebe a Tvých rad a pomoci při výcviku bychom se ke zkouškám, zatím, vždy v I. ceně nikdy nedostali!!!

Datum: 01.10.2012

Vložil: Punťa a spol.

Titulek: Re: Gratulace a pozdrav

Ahoj Ekouši,
moc gratulujeme ke všem těm zkouškám, cos tak výborně složil, už se ani nedivíme, že už nechodíš do mírně pokročilých, co bys tam taky dělal ty mazáku:-) Zato my už tam asi skončíme na furt. Tak se aspoň někdy na nás přijď podívat, neby kdybyste zase jeli na výlet do Černošic, tak se ozvi a mohl bys mě přijít navštívit.
Pozdravuj paničku a držíme vám palce na ty podzimní zkoušky!

Datum: 25.04.2012

Vložil: Punťa

Titulek: Re:Gratulace!!!

Čau Ekoune! Dík za uznání, však jsem taky teď důležitej až na půdu:-)))

Datum: 06.04.2012

Vložil: Kámoš Punťa

Titulek: Hurááá návštěva!!!

Čau Ekoune, to by teda bylo skvělý, kdybys mě v pondělí přijel navštívit:-) Mohli bysme si zřádit na zahradě. Jen řekni paničce, že se můj páneček na ní chystá s pomlázkou, tak aby byla připravená. Jinak vidím, že jsi taky pěkný éro, přetrhnout kožený vodítko, to seš teda kabrňák. To já jsem zase pro změnu v úterý paničce vzal roha na procházce a vrátil jsem se za 3 hodiny. Tak už se těším, hlavně aby v pondělí nepršelo, abysme si to pěkně užili.

Datum: 23.01.2012

Vložil: Kámoš Punťa

Titulek: Všechno nejlepší k narozeninám!!!

Ahoj Ekouši,
žes něco v nedělní škole neřek? Já nevěděl, žes měl 1. narozeniny, tak ti přeju dodatečně hodně psího štěstí a zdraví:-) Závidím ti ten dort z prasečích nožiček, ten bych teda chtěl vidět a ještě víc zbaštit!

Datum: 01.12.2011

Vložil: Punťa

Titulek: Změna:-)

Čau Eko,
tak zas nic nebude. Dodatečně vypsali cvičení pro mírně pokročilé, tak mě panička přehlásila na neděli. Tak leda že bys přišel taky.

Datum: 30.11.2011

Vložil: Punťa

Titulek: sobota

Ahoj Eko,
tak v sobotu se uvidíme:-) Panička mě přihlásila na výcvik s prckama, protože mírně pokročilí tenhle týden nejsou a mezi mazáky prý opravdu nemůžeme:-)) Tak doufám, že přijdeš, mohli bychom si pak spolu zablbnout na vedlejší louce!
Punťa

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek